Yeşim Erdoğan

1968 Ankara doğumlu olan Erdoğan, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Klasik Filoloji Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünden 1995 yılında mezun olmuştur.
Mezuniyet sonrası kısa bir süre bir eğitim sektöründe çalıştıktan sonra 1997 yılında Koçbank İnsan Kaynakları Yönetiminde çalışmaya başlayan Erdoğan 15 yıl süren bankacılık serüveninde insan kaynaklarının; Özlük İşleri, Kariyer Yönetimi ve İşe Alım Yönetimi süreçlerinde tecrübe kazandı.
2012 yılında bankacılık sektöründen ayrılmaya kararak vererek iş hayatına yeni bir yön verdi.

İnsan kaynakları alanında çalışırken  aldığı, İnsan kaynaklarına Giriş, Önce İnsan, Görüşme Teknikleri, Danışılan Danışman, Güçlü İletişim Eğitimi, Bilgi Güvenliği eğitimi, İş Kanunu eğitimleri ile gelişim sürecine devam ederken özellikle, Öğrenme Etkinliği, Duygusal Zeka, Takım Olmak, Y Kuşağı ve Organizasyonel Beceriler, NeoPIR eğitimleri ve işe alım süreçlerinde karşılaştığı  gençlerin enerjisi onu gençlerle çalışmaya yöneltti.

Aynı süreçte aldığı Yüksek Performans için Koçluk Becerileri eğitimini, Eğitim ve Öğrenci Koçluğu, DEHB Koçluğu eğitimleri ile güçlendirdi.

Üniversite  sonrası  iş hayatına atılan gençlerle Kariyer Koçluğu, eğitim süreçlerine devam eden gençlerle  Eğitim Öğrenci koçluğu yapmaktadır.

Eğitim kurumlarında  gerçekleştirdiği atölye çalışmalarında  gençleri güvenle yollarına devam etmeleri için cesaretlendirmekte ve güçlendirmektedir.